KONST / Litografier / Litografi 8641388
nr 864 1388
Einar Nerman
(1888-1983), Sverige
Litografi, Einar Nerman (1888-1983), en ramad och signerad 9/300, + 9 st. signerade tryck Sagor, varav 1 ramad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 december 2013
kl 19:02:22
300 kr
800 kr
600 kr
900 kr
800 kr
Einar Nerman
Läs mer om Einar Nerman